fbpx

Kursy makijażu

w domowej atmosferze, kompleksowe, dostosowane do Twoich potrzeb

TWOJE SZKOLENIE

Uważam, że w XXI wieku nie powinniśmy rozdzielać już więcej makijażu, na ten profesjonalny i -nie. Wszystko wokół nas nieustannie się rozwija. Nowe techniki pojawiają się w mgnieniu oka, a wszechobecne inspiracje coraz to bardziej barwnych makijaży zasypują nas ze wszystkich stron na portalach społecznościowych. Dlaczego tylko zawodowy wizażysta mógłby posiadać tę tajemną wiedzę o sztuce makijażu, a Ty nie?

A więc czas z tym skończyć! Zapraszam Cię więc na indywidualny kurs, na którym nauczę Cię najnowszych technik, sprytnych sztuczek, ale przede wszystkim zasad higieny oraz metod, dzięki którym malowanie nigdy więcej nie będzie już nużącą koniecznością – bo tak wypada – ale świetną zabawą, do której bez wątpienia będziesz chciała wracać codziennie.

0
SATYSFAKCJA %
0
NOWA WIEDZA %
0
ZABAWA %

KURS

Kurs, na który wstępujesz składa się w całości z zajęć praktycznych. Podczas każdego spotkania będę Cię wyposażać w wiedzę dotyczącą: Twojego typu urody, kształtu twarzy, zasad pielęgnacji cery, prawidłowego zmywania makijażu. Nie będzie nudno, bo w dłonie dostaniesz także pędzle i gąbki do makijażu, a ja nauczę Cię jak się z nimi prawidłowo obchodzić, jak o nie dbać i jak je czyścić, aby służyły Tobie jak najdłużej i zawsze były higieniczne.

Omówimy kształt największej wizytówki naszych twarzy – czyli brwi, i wystylizujemy je razem. Dobierzemy bazę i omówimy funkcje korektorów. Pod moim okiem wybierzesz podkład i puder dostosowany wyłącznie do Ciebie i… potem zaczniemy zabawę z kolorami! Podczas kursu pracujemy na kosmetykach dostępnych dla każdego. 🙂

Czas trwania kursu: 3 lub 4 dni, każdego dnia 3 h

Dlaczego tak długo? Ponieważ każdy dzień, to nowa okazja do tego, aby pokazać Tobie kolejną technikę, bowiem nie istnieje tylko jedna prawidłowa. Makijaż wykonujesz razem ze mną na dwa pędzle, podczas niego omawiamy zawsze każdy z kroków. Twoje oczy nie przyzwyczajone do ćwiczenia makijażu po jednym dniu ćwiczeń mogą być zwyczajnie zmęczone, a my nie mamy na celu tworzenia na nich zmarszczek. Do naszego celu będziemy szły powoli i małymi kroczkami utrwalając każdego kolejnego dnia wiedzę z tych poprzednich.

PROGRAM

Co omawiamy podczas kursu?

 • Prawidłowe zmywanie makijażu,
 • Pielęgnacja cery, i dlaczego krem pod oczy jest bardzo ważny,
 • Określenie typu urody,
 • Omówienie rodzajów kosmetyków,
 • Teoria doboru podkładu, pudru, kosmetyków kolorowych, tuszu, róży czy bronzerów,
 • Pędzle i gąbki – omówienie zastosowań, pielęgnacja,
 • Higiena kosmetyków sypkich i tłustych,

Makijaż użytkowy:

 • dzienny – makeup no makeup,
 • dzienny podkreślający urodę,
 • biznesowy,
 • wieczorowy,

Techniki – każdego dnia wprowadzamy nowe:

 • dobór kształtu brwi do twarzy,
 • kolejność czynności w wykonywaniu makijażu,
 • baza czy krem?
 • dobór podkładu, techniki nakładania,
 • korektory kolorowe i kamuflujące,
 • blendowanie cieni,
 • kreski kredką i linerem,
 • metody tuszowania rzęs,
 • sztuczne rzęsy: kępki i na pasku – po co i jak?
 • konturowanie na mokro i sucho,
 • baking: czym jest i do czego mi się przyda?
 • rozświetlacz – nie tylko na twarz!

Agnieszka Róża Zakrzewska

POSTĘPY

Każdy dzień zaczynamy wykonaniem zdjęcia bez makijażu i kończymy go dokumentacją postępów. Ostatni dzień przeznaczamy na samodzielne wykonanie przez Ciebie szalonego, pełnego kolorów makijażu do sesji zdjęciowej! Dokumentację i przebieg Twoich postępów wraz ze zdjęciami otrzymasz ode mnie w ciągu 14 dni od ukończenia kursu.

Zapraszam Cię do mojego domu w Wołczkowie pod Szczecinem. Kurs przeprowadzimy w domowej atmosferze przy kubku gorącego napoju, bez hałasu miasta, bez spięć i nerwów – to jest tylko Twój czas.

Wrażenia z kursów

Monika Potomska

Miałam przyjemność pracować pod okiem Pauliny. Jestem pod wrażeniem 😍 jednym słowem jakim mogę określić jej osobowość po prostu Artysta w dodatku mega utalentowana. Polecam z całego serca ☺

Nikola Tokarz

Kurs wizażu pod okiem wspaniałej Pauliny był dobrym wyborem. Prowadząca posiada ogromny zasób wiedzy, którą chętnie się dzieli – jest pełna energii i pasji. Każde zajęcia były przeprowadzane z dokładnością a informacje były przekazywane w sposób ciekawy, dzięki czemu z łatwością poszerzałam swoją wiedzę. Wszystkie godziny kursu były zaopatrzone w ogromną ilość materiałów na których miałam możliwość pracować. Przetestowałam wiele dla mnie nowych kosmetyków co pozwoliło mi na wybór tych, które najbardziej mi odpowiadają. Zapoznałam się z najważniejszymi zagadnieniami, które dziś także przekazuje innym. Kurs nie tylko nauczył mnie estetyki makijażu, ale także tego, że swoją pasję trzeba rozwijać. Z całego serca mogę polecić Paulinę dla osób, które chcą tak jak ja zgłębić tajniki wizażu.
Nikola Tokarz, uczestniczka kursu czeladniczego, listopad 2017

Justyna Niedźwiecka

Uważam ze pani Paulina ma talent do tego i dużo cierpliwości widać ze to jest jej pasja i zna się na tym. Bardzo mi się podobało, nauczyłam się malować oraz dowiedziałam się ciekawych rzeczy których nie którzy czasem nie mówia, a są bardzo ważne.
Jestem zadowolona z tego kursu i polecam wszystkim te kilka dni wspaniałej praktyki.

Ania Studzińska

Osoba przesympatyczna, cierpliwa, wyrozumiała, z ogromem wiedzy, która chętnie przekazuje w sposób łatwy do zapamiętania oraz bardzo ciekawy. Atmosfera kursu bardzo mila, a co najważniejsze bezstresowa. Duży zasób kosmetyków do przetestowania. Bardzo miło wspominam kurs, który dodatkowo został sfinalizowany małą sesją zdjęciową.
Serdecznie polecam!!!

Julia Roszak

Na kursie wizażu, Paulina jako nasza mentorka pokazywała nam ze warto popełniać błędy by się czegoś nauczyć, mobilizowała nas i przedstawiała swoją stale pogłębianą wiedzę w ciekawy sposób. Ma odpowiednie zasoby kosmetyków by pokazać jak najwięcej i móc ćwiczyć z różnymi markami. Atmosfera na zajęciach była świetna i wszystkim było przykro ze dobiegły już końca. Serdecznie polecam szkolenie z tą Panią.
Julia Roszak, uczestniczka kursu czeladniczego, listopad 2017

Berenika Toczek

Na pierwszych zajęciach byłam pod wrażeniem, jak dużo wiedzy mają Paulina i Joanna (właścicielka Kuźni Sukcesu) mimo postępu jaki zrobiłam na tych kursach, dalej chcę odkrywać tajniki makijażu, a to wszystko dzięki cudownej atmosferze, która tam była.
Berenika Toczek, uczestniczka kursu czeladniczego, listopad 2017

Gdy chcesz malować!

Wyposażę Cię na nim w wiedzę dotyczącą różnych typów urody, kształtów twarzy, zasad pielęgnacji cery i prawidłowego zmywania makijażu. Wątpliwości „mleczko, czy płyn micelarny?” – odejdą w niepamięć! Nie będzie nudno, bo w dłonie dostaniesz pędzle i gąbki do makijażu. Nauczę Cię jak się z nimi prawidłowo obchodzić, jak o nie dbać i jak je czyścić, aby służyły jak najdłużej i zawsze były higieniczne – bezpieczeństwo przede wszystkim!

Omówimy kształt twarzy każdej naszej modelki: przyjrzymy się umiejscowieniu oczom, kształtowi kości policzkowych czy ust, a także brwi – największej wizytówki kobiecej twarzy. Dobierzemy bazę i omówimy funkcje korektorów. Pod moim okiem wybierzesz podkład i puder, a potem zaczniemy zabawę z kolorami!

Czas trwania kursu: od 12 godzin do 15 godzin

Spotkania

Kurs ma za zadanie stworzyć Tobie jak najlepsze podstawy, utrwalić wiedzę i przygotować praktycznie do egzaminu zawodowego – jeśli taki planujesz. Na każde 3 godziny kursu przypada jedna modelka, którą zapraszasz samodzielnie na nasze spotkanie – ćwiczymy również podstawy obsługi klienta.

Każdy dzień zaczynamy wykonaniem modelce zdjęcia bez makijażu i kończymy go dokumentacją postępów. Dokumentację fotograficzną Twoich postępów otrzymasz ode mnie w ciągu 14 dni od ukończenia kursu.

Zapraszam Cię do mojego domu w Wołczkowie pod Szczecinem. Kurs przeprowadzimy w domowej atmosferze przy kubku gorącego napoju, bez hałasu miasta, bez spięć i nerwów – to jest tylko Nasz czas!

Co obejmuje cena?

Pakiet BASIC 1100 złotych:
Podczas ćwiczeń: kosmetyki, narzędzia do makijażu,
Zdjęcia dokumentujące postęp w nauce + portrety końcowe każdej modelki,
Ciepłe napoje oraz drobny poczęstunek dla kursantki oraz modelek,
Autorskie materiały dydaktyczne dla kursantki,
Dyplom ukończenia kursu.

Pakiet PLUS 1575 złotych:
Podczas ćwiczeń: kosmetyki, narzędzia do makijażu,
Zdjęcia dokumentujące postęp w nauce + portrety końcowe każdej modelki,
Ciepłe napoje oraz drobny poczęstunek dla kursantki oraz modelek,
Autorskie materiały dydaktyczne,
Zestaw startowy zwierający:
Profesjonalne pędzle do makijażu,
Gąbki do makijażu,
Mata do mycia pędzli,
Profesjonalny płyn do mycia i dezynfekcji pędzli,

Dyplom ukończenia kursu.

 

Płatność za kurs

Przyjmujemy płatności za pomocą karty płatniczej, przelewem oraz gotówką.
Na każdą usługę wystawiamy fakturę VAT.

Fabryka Portretów jest częścią grupy Destiny of Colors
Numer NIP: 851-32-02-813