fbpx

Opinie klientów

Zobacz, co ludzie mówią
o mojej pracy:

20160608-DSC05724

Kobiety Inspirują

Kiedy zaprosiłyśmy Paulinę Budziak do współpracy przy dokumentowaniu pierwszego spotkania „Kobiety inspirują”, zdawaliśmy sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie. 70 kobiet i 3 prowadzące w 1 miejscu, w klimatycznej Starej Rzeźni w Szczecinie. Paulina jednak doskonale sobie poradziła z tym wyzwaniem, utrwalając na zdjęciach i emocje, i atmosferę, i siłę kobiet!

Z przyjemnością polecamy Paulinę jako fotografa dużych wydarzeń eventowych!

justyna

Justyna Niedźwiecka

Uważam ze pani Paulina ma talent do tego i dużo cierpliwości widać ze to jest jej pasja i zna się na tym. Bardzo mi się podobało, nauczyłam się malować oraz dowiedziałam się ciekawych rzeczy których nie którzy czasem nie mówia, a są bardzo ważne.
Jestem zadowolona z tego kursu i polecam wszystkim te kilka dni wspaniałej praktyki.

logo

Dom Wakacyjny ODSAPKA

Pani Paulina w pełni zaangażowana, by jak najlepiej oddać atmosferę panującą w naszym ośrodku. Efektem są piękne, pełne światła i przytulności zdjęcia. Młoda osoba pełna pasji i dobrych pomysłów. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, Pani Paulina doskonale potrafi zrozumieć i wczuć się w oczekiwania klienta. Elastyczna, rzetelna punktualna. Człowiek orkiestra: scenograf, oświetleniowiec, kierowca, makijażystka i przede wszystkim świetny fotograf. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze skorzystać z usług Pani Pauliny w przyszłości.
20643541_543516525817290_4198251016925885807_o

Magda Kutyła-Gałęza

Praca z Tobą to byla dla Nas przyjemność! Uchwyciłaś na zdjęciach dokładnie to, o co mi chodziło.  Z pewnością skorzystamy z Twoich usług ponownie.. w nowym, pełnym składzie!
SONY DSC

Sylwia Sołowij, prezes Fundacji Twój Biznes

Paulina Budziak to kobieta z niezwykłym talentem i własną wizją. Dodatkowym atutem współpracy z nią jest jej samowystarczalność – wykonuje piękne zdjęcia w pięknych zmalowanych przez siebie makijażach. Nie trzeba dużo mówić, wystarczy zobaczyć jej portfolio!

22254728_1449887561798959_3571498867371556027_o

Julia Roszak

Na kursie wizażu, Paulina jako nasza mentorka pokazywała nam ze warto popełniać błędy by się czegoś nauczyć, mobilizowała nas i przedstawiała swoją stale pogłębianą wiedzę w ciekawy sposób. Ma odpowiednie zasoby kosmetyków by pokazać jak najwięcej i móc ćwiczyć z różnymi markami. Atmosfera na zajęciach była świetna i wszystkim było przykro ze dobiegły już końca. Serdecznie polecam szkolenie z tą Panią
Julia Roszak, uczestniczka kursu czeladniczego, listopad 2017

dbcf942fb138834eb5cfbc35f4f23f26_407523

Kinga O., modelka

Cudowna Pani fotograf! Bardzo kontaktowa, pomysłowa, zaraża optymizmem.

Referencja z Maxmodels.pl

b9701aeb54ee622d576f7aebae2de52c_341129

Gabriela W., modelka

Polecam zdjecia z Paulina. Ciekawe pomysły a co najważniejsze duży talent i wyobraźnia 🙂 Gorąco polecam!

Referencja z Maxmodels.pl

berenika

Berenika Toczek

Na pierwszych zajęciach byłam pod wrażeniem, jak dużo wiedzy mają Paulina i Joanna (właścicielka Kuźni Sukcesu) mimo postępu jaki zrobiłam na tych kursach, dalej chcę odkrywać tajniki makijażu, a to wszystko dzięki cudownej atmosferze, która tam była.
Berenika Toczek, uczestniczka kursu czeladniczego, listopad 2017

aniastudzińska

Ania Studzińska, Make up Room by Ana

Osoba przesympatyczna, cierpliwa, wyrozumiała, z ogromem wiedzy, która chętnie przekazuje w sposób łatwy do zapamiętania oraz bardzo ciekawy. Atmosfera kursu bardzo mila, a co najważniejsze bezstresowa. Duży zasób kosmetyków do przetestowania. Bardzo miło wspominam kurs, który dodatkowo został sfinalizowany małą sesją zdjęciową.
Serdecznie polecam!!!
Zuzanna Janicka

Zuzanna Janicka, Dom Dobrej Diety

Paulina jest profesjonalistką, potrafi stworzyć miłą atmosferę, rozbawić. Bardzo uważnie słucha potrzeb klientów, co sprawia, że zdjęcia spełniają nasze oczekiwania! bardzo dziękuję za piękną pamiątkę i już szykuję się do kolejnej sesji!
Sylwia Trojanowska

Sylwia Trojanowska, pisarka

Choć jest bardzo młoda, bije od niej profesjonalizm i niezwykła pasja do zawodu. Cierpliwa i pełna pomysłów, wyrozumiała i potrafiąca zadbać o wspaniałą atmosferę sesji. W jej atelier czułam się, jakbym była na spotkaniu z koleżanką. Bez stresu, bez wstydu, bez zbędnych napięć.

A zdjęcia? Są po prostu piękne i dokładnie takie, jakie miały być. Chociaż nie – są znacznie lepsze!

Serdecznie polecam, bo naprawdę warto!

Agnieszka Róża Zakrzewska

Agnieszka Róża Zakrzewska

W sobotę miałam okazję zapozować przed obiektywem znakomitej Pani fotograf z wielkim zamiłowaniem do tego co robi, z ogromną kreatywnością, energią, cierpliwością i talentem 😊 Mało tego Paulina zajmuje się nie tylko fotografią ale także wizażem, więc modelka ma zapewniony full wypas i to atrakcyjny✌️ Współpraca z Pauliną to czysta przyjemność, atmosfera na wysokim poziomie na prawdę 😊 Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą poznać siebie i swoje możliwości, gdyż przy Paulinie jest to możliwe, jest to bardzo pozytywnie nastawiona kobieta, bardzo ciepła i z poczuciem humoru 😊

1

Monika Potomska, wizażystka Goleniów

Miałam przyjemność pracować pod okiem Pauliny. Jestem pod wrażeniem 😍 jednym słowem jakim mogę określić jej osobowość po prostu Artysta w dodatku mega utalentowana. Polecam z całego serca ☺

egzamin (3 of 22)

Nikola Tokarz

Kurs wizażu pod okiem wspaniałej Pauliny był dobrym wyborem. Prowadząca posiada ogromny zasób wiedzy, którą chętnie się dzieli – jest pełna energii i pasji. Każde zajęcia były przeprowadzane z dokładnością a informacje były przekazywane w sposób ciekawy, dzięki czemu z łatwością poszerzałam swoją wiedzę. Wszystkie godziny kursu były zaopatrzone w ogromną ilość materiałów na których miałam możliwość pracować. Przetestowałam wiele dla mnie nowych kosmetyków co pozwoliło mi na wybór tych, które najbardziej mi odpowiadają. Zapoznałam się z najważniejszymi zagadnieniami, które dziś także przekazuje innym. Kurs nie tylko nauczył mnie estetyki makijażu, ale także tego, że swoją pasję trzeba rozwijać. Z całego serca mogę polecić Paulinę dla osób, które chcą tak jak ja zgłębić tajniki wizażu.
Nikola Tokarz, uczestniczka kursu czeladniczego, listopad 2017

SONY DSC

Kasia S., modelka

Kobieta z milionem pomysłów. Chociaż miałam możliwość pracy z kilkoma kreatywnymi ludźmi, Paulina jest tą do której chce się wrócić. Zawszę wyjdzie co innego i zawszę uchwyci to w korzystny sposób 🙂 Jeżeli trafi się na pracowity okres twórczości Pauliny i tak warto poczekać na współpracę <3

Referencja z Maxmodels.pl

dd9fae3c50b85e535cc701e86e04d067_453578

Joanna S., modelka

Paulina jest dobrze zorganizowanym i pomysłowym fotografem, profesjonalnie podchodzi do sesji i bardzo przyjemnie się z nią współpracuje 🙂 polecam!

Referencja z Maxmodels.pl

KONTAKT

NAPISZ DO MNIE, BY ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ