fbpx

Poznaj mnie

Cześć!

NAZYWAM SIĘ PAULINA BUDZIAK, JESTEM FOTOGRAFEM I MAKIJAŻYSTĄ

null
Obrałam sobie za cel kobiety, ponieważ uwielbiam je obserwować. Za każdą z nich kryje się ogromna historia, setka emocji i garść uczuć w każdej sekundzie. Inspirują mnie ich myśli, drogi do sukcesu, role – w jakie wcielają się każdego dnia. Chciałam, aby każde z moich zdjęć przedstawiało: siłę, odwagę, wolność. Niezależnie też od definicji, najważniejszą rzeczą jest to, aby czuły się na moich zdjęciach pięknie i niepowtarzalnie, jedyne na świecie – ale nigdy sztuczne i nieszczere.
Jestem absolwentką Liceum Plastycznego im. Constantina Brancusi w Szczecinie. Szkołę ukończyłam w 2016 roku otrzymując tytuł artysty plastyka. Wraz z chęcią rozwijania pasji fotografowania uczyłam się sztuki makijażu.

Dzisiaj już, aktywnie rozwijam swoje umiejętności trenerskie uczestnicząc w licznych spotkaniach tematycznych, ale przede wszystkim przekraczam kolejne granice, samej współprowadząc warsztaty z grupami kobiet. Odkąd otrzymałam możliwość poprowadzenia 14 osobowej grupy uczennic technikum do kursu czeladniczego – czuję, że to jest właśnie to!

Uwielbiam mieć wiele rzeczy pod kontrolą. Koncentruję się na indywidualnych potrzebach klienta i wybieram tylko te rozwiązania, które zadowolą go w 100%. Kocham też wolność i niezależność, więc praca w klientem sam na sam daje mi także ogromną radość i satysfakcję.

Nie wyobrażam sobie spotkania bez kawy lub herbaty, słodyczy pod ręką i szczerej, długiej rozmowy. Jeśli odwiedzasz mnie w moim małym studio,  zabiorę Cię także na spacer.

 

0
FANÓW NA FACEBOOKU
0
ZROBIONYCH ZDJĘĆ
0
PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW NA SESJE
null

FOTOGRAFIA

null

WIZAŻ

Znajdziesz mnie tam, gdzie potrzebujesz