fbpx

sesje zdjęciowe

Witaj w Studio Fabryki Portretów
rozsiądź się wygodnie!

mod. Oksenia Rybak
mod. Oksenia Rybak

Studio

Atmosfera panująca w studio jest domowa. Nie ma u mnie miejsca na spięcia i nerwy, poświęcimy na zdjęcia tyle czasu, ile na to potrzeba. Jestem przekonana, że nie wyjdziesz ode mnie nieusatysfakcjonowana.

Jest tutaj kameralnie. Z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni – śpiewu ptaków i szumu wiatru. Na prawdę! Zapraszam Cię do studio, w którym otoczę Cię pełną opieką i zapewnię jak najlepszą zabawę! Rozsiądź się więc na fotelu i pozwól mi działać! Do dyspozycji mamy profesjonalne oświetlenie fotograficzne, kolorowe lampy i tła: ozdobną kurtynę, gładkie czerwone, niebieskie oraz czarno białą klasykę – a to tylko początek góry lodowej. Zadbam także o niezbędne akcesoria i rekwizyty podczas zdjęć.

Rozsiądź się wygodnie w fotelu do makijażu, przed toaletką z lustrem. Kawy, herbaty? Wykonam dla Ciebie pełen makijaż do zdjęć, dopasowany do charakteru naszej sesji, a także potrzeb Twojej skóry. Wybierzesz klasykę, lub może postawimy na pełnię koloru i blasku?

Kosmetyki będą dostępne do sesji przez cały czas jej trwania, a ja dopilnuję, abyś wyglądała perfekcyjnie w każdej minucie zdjęć.

 

Plenery

Pełne życia miasto, czy spokojne i zielone miejsca, z dala od zgiełku? Bez względu na to, co wybierzesz chcę, abyś była pewna, że zadbam o Ciebie tak samo, jakbyś przyjechała do mnie.

Wyposażona w mobilne narzędzia umaluję Cię w każdych warunkach. Wdrapię się też na szczyty, lub przemaszeruję przez plażę. Tego wymarzonego miejsca wyszukamy razem lub wskażę Tobie propozycje.

mod. Karolina Pawlik
0
WYPITYCH FILIŻANEK KAWY
0
POŁAMANYCH OŁÓWKÓW
0
SPLĄTANYCH NICI

Garderoba

Chcę, abyś się czuła w dniu sesji pięknie i wyjątkowo. Zadbanie o odpowiednią stylizację, wybór ubrań pasujących do Twojej sylwetki, typu urody i charakteru sesji to nie lada wyzwanie, ale także i nasz główny cel! Wraz z Karoliną zapraszamy Cię więc na sesję, podczas której skorzystamy z naszego zaplecza ubraniowego, jak i tego co również Ty przyniesiesz ze sobą. Podczas przygotowań Karolina stworzy niebanalne i pasujące do Ciebie stylizacje.

Nie wyobrażam sobie naszego spotkania bez filiżanki ciepłego napoju. Na co masz dzisiaj ochotę? Na spotkaniu z nami to my zadbamy razem o każdy szczegół, abyś mogła tym razem wypocząć i skoncentrować się wyłącznie na sobie!

 

poznaj: Karolina Matuszewska

Z wykształcenia jest projektantem ubioru, a z zamiłowania osobistą stylistką. Jej praca polega na pomaganiu kobietom w odkrywaniu ich piękna, atutów i dodaniu im pewności siebie. Zależy jej, aby każda kobieta poczuła się pewnie i atrakcyjnie, a przede wszystkim podobała się sama sobie. Prywatnie żona i mama półtorarocznej córeczki. Oprócz mody interesuje się projektowaniem wnętrz. Uwielbia podróże, dobrą kuchnię, film i książkę.

odzwiedź fanpage Karoliny na Facebooku <<<

Przekonałam?